• Szkolny konkurs recytatorski

• 30.04.2024 18:12
      • 29 kwietnia w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski pod hasłem „Strofy o Ojczyźnie”. W konkursie wystąpiły dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie z klas I- VIII. Wszyscy występujący wspaniale się zaprezentowali, recytując wiersze o Polsce.

Oto lista nagrodzonych

Oddział przedszkolny – Dwa I miejsca przyznano Marlenie Piwońskiej oraz Wiktorowi Iwanczukowi. II miejsce zajął Robert Wołczyński, a na III miejscu znalazły się Ewa Kasprzak i Milena Kotowicz.

Klasy I- III- w tej kategorii także przyznano dwa I miejsca. Zwyciężyli pierwszoklasista Dominik Kalembasa oraz drugoklasista Filip Potyrała. II miejsce zajęła drugoklasistka Izabela Szymczyk, a III- Zuzanna Kubicka z klasy I.

Klasy IV- VIII- Zwyciężyła siódmoklasistka Anna Wesołowska, II miejsce zajęła Daria Jeszke z klasy VIII, a na trzecim miejscu znalazł się piątoklasista Bartek Kita.

Wszyscy zwycięzcy oraz uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki. Gratulujemy.