• Nagroda dla szkolnego koła turystycznego

• 28.09.2023 19:08
      • 27 września przypada Światowy Dzień Turystyki. Z tej okazji do szczecineckiego ratusza na miejskie obchody tego święta zostali zaproszeni przedstawiciele naszego szkolnego koła turystycznego, pani dyrektor Mariola Jasińska oraz opiekun koła Małgorzata Grondys. Podczas spotkania podsumowano realizację II miejskiej edycji konkursu turystycznego ,,Szczecinecki Wagabunda”. Nasza szkoła w tej edycji konkursu zdobyła II miejsce. Puchar i dyplom odebrała pani dyrektor Podziękowanie otrzymała opiekunka koła, a nagrody rzeczowe najaktywniejsi uczniowie- Bartek Kita, Zuzia Michoń, Oliwka Nędzi oraz Oliwka Matwiejczuk. Warto przypomnieć, że nasze szkolne koło turystyczne w poprzedniej edycji tego konkursu otrzymało wyróżnienie. Zawsze chętnie angażujemy się w projekty, które promują aktywny tryb życia.I Dlatego już 1 października rozpoczynamy kolejny sezon turystyczny rajdem ,,Pieczony ziemniak”.