• Matematyka .... nie musi być nudna

• 14.11.2023 16:04
        • Matematyka w ruchu w klasie pierwszej. Podczas zajęć połączyliśmy przyjemne z pożytecznym. Uczniowie rozwijali koordynację ruchową, zmysły równowagi oraz motorykę dużą. Ponadto utrwalali zapis poznanych cyfr, odróżniali strony i wykonywali obliczenia matematyczne.

• Przedszkolaki w szczecineckiej  bibliotece
        • Przedszkolaki w szczecineckiej bibliotece

• 14.11.2023 15:50
        • 13 listopada nasi najmłodsi – dzieci z grupy Pszczółek i Biedronek - wybrali się do Szczecinka. Tam czekała na nich niezwykła atrakcja. Dzieci odwiedziły Bibliotekę im. Kornela Makuszyńskiego. Spotkały się z paniami bibliotekarkami, które pokazały im bibliotekę oraz przeprowadziły ciekawe zajęcia, podczas których obok książek zagościło jabłko. Dzieci były bardzo zadowolone z wycieczki.

• Pranie ortograficzne

• 14.11.2023 15:21
        • W klasie trzeciej nawet dyktando jest do góry nogami A czy wiedzieliście, że chłopcy podczas lekcji robią pranie? PRANIE ORTOGRAFICZNE Na sznurkach suszą się wyrazy, które sprawiły dzieciom trudności. A wszystko po to, by doskonalić, utrwalać i poszerzać umiejętności poprawnego pisania.

• LEKCJA PATRIOTYZMU TRZECIOKLASISTÓW

• 10.11.2023 17:56
        • 11 listopada przypada Święto Niepodległości. Z tej okazji uczniowie klasy III wykonali lapbooki. W swoich pracach zamieścili ważne informacje o Polsce. Nie było to ostatnie zadanie. Uczniowie za pomocą kodów QR układali patriotyczne domino. W taki ciekawy sposób trzecioklasiści uczcili 105 rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości.

• Święto Dyni

• 31.10.2023 19:57
        • Dzień Dyni jest zapisany w kalendarzu pod datą 31 października. Nasze najmłodsze dzieci z grupy ,,Pszczółek” bawiły się właśnie podczas tego święta. Głównym elementem dekoracji oraz zabaw była oczywiście dynia, bardzo zdrowe i piękne warzywo. Tego dnia przedszkolaki ubrały się na kolor pomarańczowy. Zadnia, które wykonywały, związane były z dynią, dzięki czemu dzieci wzbogaciły swoją wiedzę na ich temat. Najmłodszym bardzo spodobała się ramka z dynią, w której mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. To był niezwykły dzień, pełen emocji i radości.