• 16.09.2024 16:02
        • Co roku 15 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki. To dzień odkrywania talentów, kreatywności i wiary we własne możliwości. Uczniowie z klasy I i II przyszli tego dnia ubrani w stroje, które ozdabiały kropki. Na zajęciach tworzyli różne prace, w których najważniejszym elementem były oczywiście kropki. Dzieci z zaangażowaniem wykonywały zadania, wykazując się przy tym pomysłowością i kreatywnością. A to przecież jest najważniejsze.

• Wakacyjne wspomnienia drugoklasistów

• 13.09.2024 18:46
        • Choć to już drugi tydzień zajęć w szkole, wszyscy nadal pamiętamy o minionych wakacjach i chętnie je wspominamy. Uczniowie klasy 2. na lekcjach rozmawiali o tym, co robili podczas wakacji. Ich opowieści były bardzo ciekawe i najczęściej dotyczyły wspomnień znad wody. Po rozmowie przyszedł czas na prace plastyczne. Drugoklasiści wykonali obrazki z różnych materiałów używając również pamiątek z wakacji - muszelek i kamyków. Prace będą przypominały czas odpoczynku.

• Pierwszy wrześniowy tydzień u Biedronek

• 10.09.2024 19:54
        • Pierwszy tydzień nowego roku szkolnego upłynął u naszych najmłodszych Biedronek dosyć szybko. Dzieci nawiązywały nowe znajomości. Poznawały siebie, swoje imiona, zainteresowania. Opowiadały, gdzie były na wakacjach i jakie pamiątki przywiozły. Biedroneczki dowiedziały się również, jakie mają zmysły i jak działają. Zaznajamiały się z różnymi smakami, zapachami oraz fakturami. Koniec tygodnia zakończył się przyjęciem urodzinowym naszej Nadusi. Dziękujemy za pyszny poczęstunek i życzymy naszej Jubilatce wszystkieg, co najlepsze.

• Aktywny początek roku Pszczółek

• 08.09.2024 18:34
        • Dzieci z grupy Pszczółki rozpoczęły rok szkolny niezwykle aktywnie.Twórczo się bawiły, ale też odwiedziły bibliotekę, która znajduje się w naszej szkole.Przedszkolaki dowiedziały się, co należy zrobić, aby zostać czytelnikiem biblioteki, oraz jak należy się w niej zachowywać. Pani bibliotekarka zaprezentowała i pokazała dzieciom, gdzie znajduje się przeznaczony specjalnie dla nich regał z książkami. Przedszkolakom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książeczki, które z chęcią oglądały. Dla wielu przedszkolaków była to pierwsza wizyta w bibliotece, ale na pewno nie ostatnia.

• ,,To były piękne dni..."

• 20.06.2024 22:02
        • 19 czerwca na uroczystej akademii pożegnaliśmy przedszkolaki, które od września zaczną kolejny etap edukacji w klasie I.Naszym przedszkolakom życzymy samych sukcesów w zdobywaniu wiedzy.Serdecznie dziękujemy Rodzicom i gościom za przybycie, a dzieciom za wspaniałe występy.