• Dzień Gofra w klasie II

• 25.03.2024 17:17
        • 25 marca obchodzimy Dzień Gofra. Klasa 2 postanowiła uczcić to nietypowe święto.. Najpierw uczniowie przygotowali ciasto. Po upieczeniu pysznych gofrów udekorowali je ulubionymi dodatkami. Było smacznie i słodko.

• Pszczółki w świecie kosmosu

• 19.03.2024 18:45
        • Grupa Pszczółek zanurzyła się w fascynującym świecie kosmosu! Rozmawialiśmy o kosmonautach, planetach i tajemnicach wszechświata. Ale to jeszcze nie wszystko! Zwieńczeniem zajęć było tworzenie wymarzonych planet przez nasze małe odkrywczynie i odkrywców. Ich wyobraźnia nie znała granic. Dzieci stworzyły galaktykę w słoiku i zabrały ją do muPszczółki. Miały również okazje stworzyć ciecz nienewtonowską, a następnie ćwiczyły swój zmysł dotyku Wspaniale widzieć, jak dzieci rozwijają swoje pasje i czerpią radość z tworzenia!

• Drugoklasiści zdrowo się odżywiają

• 15.03.2024 19:14
        • Klasa II cały tydzień realizowała zagadnienia związane ze zdrowym odżywianiem. Cykl zakończył się zajęciami praktycznymi. Drugoklasiści samodzielnie przygotowali zdrową sałatkę. Potem przyszedł czas na wspólny posiłek. ,,Bomba witaminowa” okazała się przepyszna.

• Międzynarodowy Dzień Gofra

• 11.03.2024 19:17
        • Z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Gofra, który przypada 25 marca, uczniowie klasy pierwszej podczas zajęć z matematyki doskonalili dodawanie i odejmowanie. Tego dnia dzieci mogły wcielić się w role kucharzy, sprzedawców i kelnerów. To była nauka przez zabawę,czyli tak jak dzieci lubią najbardziej. To była też pyszna nauka, bo gofry smakowały wszystkim pierwszakom.

• Dzień Dinozaura w oddziale przedszkolnym

• 03.03.2024 18:23
        • W tym tygodniu nasze przedszkolaki świętowały Dzień Dinozaura. Z tej okazji odbyły niezwykłą podróż do świata prehistorycznych gadów. Nasz oddział przedszkolny zamienił się w tajemniczy park jurajski. Realizując temat kompleksowy poświęcony prehistorii, przedszkolaki zgłębiły wiedzę na temat życia dinozaurów. Dzieci obejrzały ciekawe filmy edukacyjne, z których dowiedziały się, jak żyły dinozaury, jak wyginęły i kim jest paleontolog. Przedszkolaki przeprowadziły eksperyment z wulkanem oraz zamieniły się w odkrywców, którzy poszukiwali ukrytych w piasku pozostałości dinozaurów. Jak się okazało trudne nazwy niektórych z nich nie są straszne dla dzieci, wszyscy sobie z nimi poradzili.