• Dzień Pizzy w klasie II

• 16.02.2024 17:41
        • Drugoklasiści mieli niezwykle smakowity dzień, obchodzili bowiem Dzień Pizzy. Nim zaczęli szukować potrawę, zapoznali się z jej historią. Dzieci dowiedziały się, z którego kraju pochodzi pizza i z jakich składników można ją przyrządzić. Potem nastąpiło to, co najprzyjemniejsze. Uczniowie przygotowali własną pizzę z ulubionych składników i ze smakiem ją zjadły. Trzeba przyznać, że w całej szkole zapachniało pizzą.

• Trzecioklasiści poznają ludzkie ciało

• 15.02.2024 18:05
        •

Chłopcy z klasy trzeciej na zajęciach poznali budowę człowieka. Przygotowali model płuc i świetnie się przy tym bawili. Kto wie, może wśród trzecioklasistów znajduje się jakiś przyszły lekarz.

• Walentynkowe zabawy w oddziale przedszkolnym.

• 14.02.2024 17:04
        • W kalendarzu pod datą 14 lutego znajdziemy informację, że tego dnia mamy walentynki. Z tej właśnie okazji przez cały dzień Pszczółki i Biedronki brały udział w serduszkowych zabawach. Przedszkolaki obejrzały superbajkę, a na koniec zjadły pyszne czekoladowe muffinki

• Dzień Pizzy

• 13.02.2024 21:25
        • 9 lutego przypada Międzynarodowy Dzień Pizzy. Tego dnia powinniśmy oczywiście zjeść pizzę. Można iść z rodzicami do restauracji albo zrobić to pyszne danie w domu. Dzieci z oddziału przedszkolnego przygotowały pizzę w szkole. Potem była degustacja. Biedronki i Pszczółki były bardzo zadowolone ze swojej pracy, a pizza okazała się przepyszna.

• Od grosika do złotówki

• 06.02.2024 16:35
        • Klasa 2 bierze udział w programie ,,od grosika do złotówki". Główne cele to:  nabycie przez dzieci umiejętności gospodarowania pieniędzmi, ustalania priorytetów przy ich wydawaniu lub oszczędzaniu oraz nabycie przez uczniów wiedzy o finansowych aspektach niebezpiecznych zdarzeń ze szczególnym uwzględnieniem ryzyka i bezpiecznych zachowań.Tematyka projektu dotyczy przede wszystkim podstawowych pojęć dotyczących finansów i przedsiębiorczośc,takich jak pieniądze, zarabianie, racjonalne wydawanie pieniędzy, oszczędzanie czy inwestowanie .